فیلم کره ای You Are My Pet

فیلم کره ای You Are My Pet

عنوان :  You're My Pet - You Are My Pet-you pe - 너는 펫t
ژانر فیلم : رمانتیک - کمدی
کارگردان : Kim Byeong-Kon
نویسنده : Yayoi Ogawa manga
تاریخ انتشار : November 10, 2011 (South Korea) / January, 2012 -Japan
زمان فیلم : 110 min

بازیگران :
Jang Geun Suk
Kim ha neul

خلاصه داستان :
جی ایون یی (کیم ها نئول) دختری مغرور و موفقه که به مردها بی اعتماده و در بخش مد و فشن یک شرکت رومه نگاری مشغول به کار است . کانگ این هو ( جانگ گیوک سوک) یک رقصنده باله که آرزوی تبدیل شدن به بازیگر تئاتر موسیقی و رقص رو داره و با پول ناچیزی دنبال مکانی برای موندنه. جی ایون سو (چویی جونگ هان) برادر ایون یی ,بدون اینکه خواهرش بدونه با گرفتن اجاره 6ماه خونه ی خواهرش رو به این هو پیشنهاد میده و میگه به جای من خونه رو تمیز کن. فردای اون روز ایون یی در حالی که بارون میومد , از سرکار به خونه بر میگشت .وقی به جلوی خونه میرسه جعبه ای بزرگ میبینه که کانگ این هو داخلشه.این هو هرچقدر تلاش میکنه موفق نمیشه رضایت ایون یی رو بگیره و در آخر با فهمیدن اینکه ایون یی تصمیم داره یه سگ داشته باشه میگه من میشم سگ خونگیت.ایون یی اول به شوخی میگیره و میگه باید هرچی من میگم گوش کنی و کاملا مثل یه حیوون خونگی باشی ولی در کمال تعجب این هو قبول میکنه.ایون هی هم به نظرش جالب میاد و تصمیم میگیره داشتن یه سگ خونگی از نوع انسانی رو تجربه کنه.

سریال و فیلم کره ای رایگان ایون ,یی ,رو ,you ,هو ,فیلم ,ایون یی ,این هو ,my pet ,فیلم کره ,are myمنبع

فیلم کره ای Tune in for Love 2019

فیلم چینی The Witness 2015

سریال کره ای Hwayugi 2017

سریال کره ای Radio Romance 2018

فیلم کره ای Silenced 2011

فیلم کره ای Sympathy for Lady Vengeance

فیلم کره ای always

مشخصات

آخرین جستجو ها

جایگاه ثبت شرکت در ایران دانلود اهنگ الکترونیک ترنس هاوس داب استپ فول آلبوم آهنگ بیس دار روستای چوبین قیمت لوازم یدکی دامپتراک HD465 دانلود فیلم هندی دورکاری تخفیف ویژه فقط برای امروز خرید اینترنتی آپشن خودرو | استریو آرام دماوند اپ